Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интервюта с актьори и актриси

Go down

Интервюта с актьори и актриси Empty Интервюта с актьори и актриси

Писане  Admin Съб Май 15, 2010 7:40 pm

Интервю с Харун от "Незабравима",Мендерес от "Клетва"!
Интервюта с актьори и актриси Dscn0481nx9kp5
- Как се включихте в "Незабравима"?
- След участието ми в сериала "Клетва" получих роля и в игрален филм - "След дъжда". Когато прочетох сценария на "Незабравима", казах на продуцента Ахмет Байрам, че разказът е много хубав и съм впечатлен. Развълнува ме и поисках да участвам.
- И в "Клетва" Вашият герой се разкъсва между две жени. Приличат ли си двете роли?
- На пръв поглед, да. Но, според мен, характерите на Мендерес и Харун са съвсем различни. Харун е наследник на много богато семейство. Младостта му е минала в колеж в чужбина, не му е останало време да се забавлява. Той прави предложение за женитба на Мелда, която работи в неговата компания. При малък инцидент на улицата се запознава със сестра й Еда и между тях възниква близост. Когато отива със семейството си да поиска ръката на Мелда, разбира, че Еда е нейна сестра. Ситуацията, в която изпада, е безизходна. - "Клетва" e закупен и тук в България.Кажете ни вашият коментар за този сериал! Този сериал е много вълнуващ,много драматичен.Историята е много добра,а актьорския състав е повече от отличен,защото там са звездите на Турция.Силно се надявам да се хареса на зрителите в България.
- Ако в живота попаднете в такава ситуация, как бихте се държали?
- Поставям се на мястото на Харун и мисля, че положението му е ужасно. Човек не знае какво да прави. Не съм преживявал подобно нещо и не искам да ми се случва.
- За Вас като мъж кое качество на жените има най-важно значение?
- Който казва, че външният вид не е важен, лъже. Естествено, че е важен. Освен това са много важни характерът, възгледите й за живота, какво очаква от него, как се държи, какво мисли.
- Казват, че имате много нестандартно лице. Това предимство ли е в актьорската Ви кариера?
- Чувал съм често това от филмови и театрални режисьори и продуценти. Аз никога не съм се намирал за хубав, но на екрана изглеждам различно. Когато се видя, си казвам: "Я, аз така ли изглеждам". Прическата, дрехите могат да ме променят напълно.
- Доколко това, че сте хубав оказва влияние да Ви поверяват главни роли?
- Не знам. Когато ме поканиха да играя в "След дъжда" попитах: "Защо избрахте мен? Има толкова по-красиви и по-добри актьори". Отговориха ми: "Кажи кой. Търсим мъж, който да изиграе красив любовник." Е, не можах да отговоря. Сериозно, обясниха ми, че няма друго лице на моята възраст, което да изглежда така добре на екрана.
Фикрет Хакан (известен турски актьор, режисьор и продуцент) ми каза: "Ти имаш много различно лице. По мое време имаше 15-20 актьори по-красиви от мен. Сега никой от тях го няма, а аз още съм тук. И ти си като мен. Нямаш бебешко лице. На пазара сега има цяла сюрия сладникави красавци, но след пет години никой от тях няма да го има. Ти с твоето лице ще продължиш да играеш различни роли - от любовника до бащата. Лицето ти е такова".
- Мислите ли, че стигнахте дотук благодарение на рекламните филми?
сериал и започнах. Не мога да се съглася да направя нещо, с което мисля, че не мога да се справя. Смятам ли, че ще направя нещо, казвам "да". Чувам положителни неща за играта ми от много авторитетни личности. Това много ме вълнува.
- Вече сте популярен. Какво промени това в отношенията Ви с жените?
- В живота ми нищо не се е променило. Семейството ми, приятелите ми са същите. Аз съм много свързан с тях. Повечето актьори обичат нощния живот, аз не. Най-важното нещо в моя живот е дъщеря ми. Тя е единствената ми любов. Естествено, на улицата хората проявяват интерес към мен. Във "Фейсбук" получавам досадни послания. Чета ги, а след това ги изтривам, без да отговарям.
- Смятате ли пак да се ожените?
- Не мисля. За да се ожениш, трябва да опознаеш човека до себе си. Аз нямам време за това. Сега за мен са важни дъщеря ми и работата ми.
- Какви са отношенията с дъщеря Ви?
- Тя ми много иска да играя в детски сериал. Много се впечатлява от кадрите, в които се целувам или се прегръщам на екрана. Смее се и срамежливо ме поглежда. Много ревнува жените, които искат да се снимат с мен. Иначе, съм строг баща.

А ето каква е биографията на актьора:

Истинско име: Серхан Яваш
Дата на раждане: 27.03.1972г.
Месторождение Град: Истанбул Държава: Турция
Зодия: Овен
Семейно положение: Разведен
Деца: Дъщеря Елиф Гамзе, родена през 2001
Професия: Актьор

Серхан Яваш е участвал в повече от 100 рекламни филми и клипа, и турците доскоро го познаваха като лицето от рекламите на Дениз банк, на световния лидер в производството на инструменти – Бош, на турските автомобилни заводи Тофаш или на сладкиша на Нестле Кит Кат.Животът на 37-годишния Яваш, който е роден в Истанбул, прилича наисторията на главния герой във филма на Уди Алън „Мач пойнт”Докато учи в Спортната академия на университета Мармара, Серхан започва да дава уроци по тенис и да се снима в реклами. Когато през 1999 г. се жени, „обстоятелствата в семейството му” по неговите думи го принуждават да напусне спорта и рекламата и да се впусне в текстилния бранш и търговията. Бизнес кариерата, както и бракът му, продължават само четири години. Той се развежда и зарязва текстила и търговията. От брака му остава любимата му дъщеря Елиф Гамзе, родена през 2001 г.гледай онлайн gledai online onalinПреди женитбата си Серхан Яваш изпълнява малки роли във френско-турския сериал “Естер и Сара” и в турския “Паяк”.След развода си Серхан Яваш дава уроци по тенис в един клуб и участва в много рекламни филмчета и клипове.През 2007 г. започва телевизионната му кариера с участие в сериала „Клетва” на телевизия „Фокс”, а след него идва и поканата за главната роля в „Незабравима” – продукция от ранга на безспорния хит „1001 нощ”.

-„Не се смятам още за актьор, защото нямам никаква подготовка""Не съм учил актьорско майсторство, затова не мога да се нарека актьор" - казва Серхан в интервю за списание „Жената от А до Я”. Той обаче харесва тази професия и влага много труд и желание в нея. В биографията си има вече и един игрален филм – “След дъжда”, в който се разказва за един от най-мрачните периоди на новата турска история- военния преврат през 1980 г.
Admin
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 4897
Присъедини се към дата * : 26.07.2009
Възраст * : 26

https://telenovelibg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Интервюта с актьори и актриси Empty Re: Интервюта с актьори и актриси

Писане  Admin Съб Май 15, 2010 7:43 pm

Интервю с Маурисио Ислас (Адриан от "Чужди грехове",Фернандо/Антонио от "Трудна любов",Габриел от "Сребърните ангели",Даниел от "Осъдена",Адолфо от "Истинска любов")
Интервюта с актьори и актриси Mauricio-islas3
-Здравей Маурисио!Разкажи ни за новите си проекти!?
-В момента участвам в новата продукция на TV AZTECA - "La loba" и наистина бих казал,че съм късметлия,че участвам в тази теленовела.
-Поканен ли си и в други проекти?
-Да,но засега мисля да си почина малко и после се надявам да продължа със сериалите.
-Ще те върнем три години назад и ще те попитаме с какви впечатления остана от сериала на Телемундо от 2007 г. - "Чужди грехове"!?
-Този сериал е малко по-различен,както казвах не само при вас.Този сериал показва не само действителността,но и това как една жена се сблъсква с ударите на живота.Това е един много оригинален и вълнуващ проект и аз съм горд,че бях от екипа.
-Какви са отношенията ви с колегите от "Чужди грехове" в момента?
-Много добри.Преди месец посетих Лорена Рохас и сега отново се убедих,че
тя една много силна и амбицирана към живота жена.Доколкото знам Соня и Катрин се снимат в нов проект на Телемундо.С останалите колеги се срещаме бих казал много рядко.
-Какви са плановете ти в личен план?
-Засега нищо не съм планирам,но както казах след края на снимките на "La loba" ще си почина известно време.Това е,което съм замислил за момента.
-Явно гледаш теленовели.Кои са те?
-Ами...засега не гледам дори и телевизия.Зает съм с снимките на сериал и дори не го гледам и по телевизията,а събота и неделя,ако имам време го гледам в интернет.
-В мексиканският сериал "La loba" си партнирате с Ивон Монтеро.Какви са отношенията ви?
-Съвсем нормални и спнокойни.Също както при колегите (смее се).С всички се разбираме прекрасно.
-Тъй като вече сме накрая искаме да те помолим да пожелаеш нещо на читателите на блога Telenovelas NEWS и форума ни.
-Искам да им пожелая много усмихви,късмет,любов и най-вече здраве,защото ако има здраве ще има всичко по-горе изброеното.И им пожелавам да видят скоро новият сериал в който участвам - "La Loba".

Интервю взето от Telenovelas news.Всички права запазени!
Admin
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 4897
Присъедини се към дата * : 26.07.2009
Възраст * : 26

https://telenovelibg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите