Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Габриела,преобарни съдбата ми" започва скоро по ТВ+

2 posters

Go down

Габриела,преобарни съдбата ми" започва скоро по ТВ+ Empty Габриела,преобарни съдбата ми" започва скоро по ТВ+

Писане  Admin Пет Май 14, 2010 1:18 am

"Габриела,преобарни съдбата ми" започва скоро по ТВ+
Габриела,преобарни съдбата ми" започва скоро по ТВ+ Gabriela
Очаквайте скоро по ТВ+ нов колумбийски хитов сериал от 2009 - "Габриела,преобарни съдбата ми".В течение на 120 епизода ще разгледаме нацяло съдбата на Габриела Руеда и Пабло Родригес,които ще бъдат изиграни от Каролина Гайтан и Андрес Торо.Очаквайте от май месец само по ТВ+,защото всичко започва с една катастрофа... Между две различни души, между два свята.. Тя е отговорна и сладка. Той е разглезен женкар. Затаете дъх, защото истинската драма тепърва предстои...Историята:Габриела Руеда се бори с часовника. Пабло Кордоба, точно обратното, се движи без усърдие, но техните животи и времена се пресичат най-неочаквано, за да потвърдят, че обратите на съдбата са непредсказуеми.Денят за нея продължава повече от 24 часа и въпреки че се бори да се изправи, да бъде на крак, тя добре се справя със своите задължения.Габриела живее в един влак на живота и никой не разбира как така стресът не я убива. Точно обратното, тя винаги е усмихната, свежа и радостна.Още нещо, което е трудно за разбиране – как такава красива и сладка девойка си няма приятел. Не й липсват ухажори, но тя не ги приема на сериозно.Пабло Кордоба се появява в нейния живот, но по най-лошия начин. Тя преследва купата за селекциите за националния отбор по кънки в Картахена и едно трагично произшествие, по вина на безсрамен водач, слага край на нейните мечти и спортната й кариера.Девойката трябва да започне от нулата заедно със семейството си и с един непознат, който я е блъснал и е преобърнал късмета й.Успоредно с възстановяването на Габриела протича живота на Пабло, женкар, син на Ефраин Кордоба, собственик на най-важната компания „Соковете на Колумбия“.След благоразумен срок, младежът се завръща в страната, която е напуснал след произшествието с Габриела. Той пристига решен да поеме управлението на семейната компания.Той е принуден да работи една година като обикновен работник и да се крие зад фалшива самоличност. Изпълнявайки това условие, Кордоба смята, че синът му ще бъде готов за отговорността, която трябва да поеме.Насред тази лъжа, той отново се среща с Габриела и се изправя пред друга игра на съдбата.Пабло решава да забрави болезненото минало, но накрая се влюбва. И въпреки че за нея любовта е без значение, този човек, който е променил живота й, променя и скалата на нейните приоритети.И любовта е там, където най-малко може да си представиш!
Admin
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 4897
Присъедини се към дата * : 26.07.2009
Възраст * : 26

https://telenovelibg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Габриела,преобарни съдбата ми" започва скоро по ТВ+ Empty ЗАПОЧВА НА

Писане  lamia_89 Съб Юни 19, 2010 7:17 pm

lamia_89
lamia_89
Потребител
Потребител

Брой мнения : 78
Присъедини се към дата * : 06.12.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите